O SheFoot

Dlaczego SheFoot? Bo szczęśliwe stopy niosą szczęśliwych ludzi.

Chodzą, biegają, skaczą, tańczą. Twoje stopy wiernie Ci służą. Może czas na rewanż? Podziękuj im za to, że Cię niosą przez świat, zadbaj, aby przez cały rok były świeże, aksamitne, gładkie, zrelaksowane i… szczęśliwe.

SheFoot to wyspecjalizowana marka naturalnych, hypoalergicznych kosmetyków i akcesoriów do codziennej pielęgnacji stóp, które nie zawierają barwników, parabenów, PEG, silikonów oraz substancji alergizujących. Ich formuły opracowano tak, aby były bezpieczne dla skóry i nie powodowały uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej – produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie. Skuteczność ich działania została także potwierdzona w badaniach. Bazą wszystkich kremów jest masło shea oraz naturalne olejki: arganowy, abisyński, z drzewa herbacianego lub macadamia, których połączenie zapewnia optymalne nawilżanie i odżywianie wymagającej skóry stóp.

SheFoot to także maksymalna przyjemność użytkowania – ładne zapachy, przyjemna konsystencja, szybkie wchłanianie. Dbamy o to, aby pielęgnacja stóp nie była obowiązkiem, ale przyjemną chwilą relaksu. To, że szczęśliwe stopy czynią nas szczęśliwymi – to nie tylko slogan. Dla nas to filozofia, zgodnie z którą pracujemy każdego dnia.

W 2014 roku kosmetyki SheFoot zostały nagrodzone tytułem Laur Konsumenta Odkrycie Roku. O przyznaniu tytułu zdecydowali sami konsumenci w oficjalnym głosowaniu. Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, które konsumenci w danym roku wskazali po raz pierwszy. Wyróżnienie otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci. W kategorii produktów do pielęgnacji stóp SheFoot jest jedyną marką wyróżnioną w 2014 r.
Konsumenci i eksperci docenili SheFoot przyznając marce także kolejne nagrody Srebrny Laur Konsumenta 2015, Dobra Marka 2015 oraz tytuł Qltowy Kosmetyk 2015 czasopisma Kosmetyki. Innowacyjny krem do stóp z roślinnymi komórkami macierzystymi z Magnolii został okrzyknięty przez polską edycję Elle „hitem wiosny”, a Serum ultraregeneracyjne produktem roku 2015 beGlossy.

W skład linii SheFoot – produktów pielęgnacyjnych do stóp wchodzą kosmetyki, plastry, wkładki oraz akcesoria.

SheFoot jest także członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego.

about

Wyróżnienia

award
Kobieca Marka Roku 2017 - Klasa i Styl

award
Produkt Roku 2015

Glossy Box Produkt Roku 2015 dla Serum ultra regeneracyjnego w kategorii Pielęgnacja stóp i dłoni

award
Qltowy Kosmetyk 2015

Nagroda nadana przez Magazyn Kosmetyki w 2015 roku.

award
Odkrycie Roku - Laur Konsumenta

Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2014.

award
Srebrny Laur Konsumenta 2015

award
Dobra Marka 2015

Certyfikat Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2015

Nasze marki

Śledź nas na